top of page
Ana Sayfa

Prof. Dr. İhsan Dağ

  • İş hayatıma 1984'de Yüksek Lisans eğitimi aldığım Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak başlamıştım. Halen yaklaşık 40 yıldır aynı bölümde çalışmaktayım. 

  • Web sitemde sadece akademik özgeçmişime, yayınlarıma,  atıflarıma ilişkin bilgileri paylaşmayı amaçlamaktayım. Ayrıca amatör fotoğrafçılık uğraşımla ilgili paylaşımlara da yer vermekteyim.

  • Lütfen psikolojik yardım isteme veya tavsiye alma amaçlı olarak başvurmayınız, akademik  görevimden dolayı bu tür bir hizmet sunmamaktayım. 

  • Ayrıca, öğrenci ödevlerine yardım isteklerine de  zaman yokluğundan dolayı dönüş yapmıyorum. 

  • Uyarladığım ölçeklerin kullanım izni için başvurmak isteyenlere çok önemli açıklama ve açık izin beyanım.

image563_edited.jpg

Beğendiğim Özlü Sözlerden Birkaçı

“Bilim ve sanat bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar. Uçamayanlar ise tavuk olur… ‘Tavuk Toplum’, önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!” (Charles DARWIN)

 

“İnancı dışlayan bilim topal, bilimi dışlayan din kördür!” (Albert EINSTEIN)

“Herhangi bir dine mensup olmak sizi iyi biri yapmaz. İyi insan olmak vicdanla ilgilidir. Vicdan, insanın içindeki tanrıdır…”. (Victor Hugo)

“Yaşadığın hayatı sev ve sevdiğin hayatı yaşa.” (Bob MARLEY)

Yayın Hakkı (Copyright) (C) İhsan Dağ (2024).

Her hakkı saklıdır, izinsiz kopya edilemez. 

Sorumluluk Sınırı (Disclaimer):

Bu Web Sitesindeki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir. Web Sitesindeki bilgilere dayalı olarak site ziyaretçilerinin uğradıklarını iddia edebilecekleri zararlar hiç bir biçimde Web Site Yöneticisini bağlamaz. Web Sitesindeki bilgilerin güncelliği de garanti edilmez.

Bu web sitesi, Wix Editör ile bizzat sahibi tarafından  hazırlanmıştır ve güncellenmektedir.
(Nisan 2024)
 

bottom of page